Hakkımızda

Alemdar Ezanmatik olarak tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verilmi ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız süzekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

 

Patentli Ürün, 2005'den beri

 

Günümüz teknolojisinin hızla mesafe katettiği şu günlerde artık camilerimiz, mescitlerimiz , büro, işyeri ve evlerimiz için namaz vakitlerini el ile arayıp ayar yapmaya gerek yok. Şimdi namaz vakitlerini otomatik olarak kendisi ayar yapan namazvakitler var.  Bir defa ayar yapıldıktan sonra artık hiç elinize sürmeden bütün ayarları kendisi yapıyor.

Türkiyenin neresinde ve yılın hangi gününde olursanız olun İmsak, Sabah-Güneş, Öğle, İkindi, Akşam ve Yatsı vakitlerini görüntüler. T.C. Diyanet İşleri Başkanlığının vermiş olduğu vakitlerle uyumludur. Türkiye'deki 81 ilin ve ilçesinin namaz vakitleri o ile ait plaka kodu ve alfabetik sıralı ilçe kodu girilerek görüntülenebilir.

Vakit başlangıçlarında uygulanan temkin süreleri yine Diyanet İşleri Başkanlğına göre ayarlanmıştır. Temkin sürelerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
Dini günleri (Aşure günü, Regaib ,Mevlit, Miraç ve Berat kandilleri, Kadir gecesi, Ramazan ve Kurban bayramlarını) mesajla bildirir.
Namaz vakti girdiğinde o vakte ait gösterge yanıp-sönerek vaktin girdiğini bildirir. Sabah namazını güneş doğumundan 30 dakika öncesi için ikaz eder.
Üzerinde tamamı dijital 5 namaz vakti ve 1 güneş vakti göstergesi bulunan EzanVakit; üç farklı fonksiyonu ile namaz vakitlerinin yanısıra, tarih, saat ve termometre bilgilerini görüntüler.
Günün tarihini miladi ve hicri olarak gösterir.
Kullanımı son derece kolay olan EzanVakit ilk kullanımında yer bilgilerini bir defa ayarladıktan sonra, herhangi bir ayarlama yapmaya gerek kalmadan her gece yarısı saat 00:00'da vakitleri otomatik olarak günceller.
İleri ve geri saat uygulamalarını otomatik olarak ayarlar. (Mart ve Ekim aylarının son Pazar günleri)
Elektrik kesilmesi anında ayarların kaybolmaması ve cihazın çalışmaya devam edebilmesi için 10 yıl ömründe pil desteği mevcuttur.
Vakit hesaplamaları cihaza programlanan konum koordinat bilgilerine göre astronomik yöntemlerle yapılır.
İsteğe göre bulunduğunuz yere göre ayarlama yapılabilir.
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Add your site to cotid.org the coolest of website directory for free! This site is listed under Turkey Directory  SonicRun.com